Strona Główna  
19.12.2014.
Mistrzostwa Policji Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej Drukuj
06.02.2009.

14 drużyn policyjnych wzięło udział w Mistrzostwach Policji Województwa Lubelskiego w piłce siatkowej. Patronat nad imprezą, która odbyła się w Łukowie, objął Lubelski Komendant Wojewódzki Policji. Zwycięzcą okazała się drużyna reprezentująca IPA z KWP w Lublinie.

Mistrzostwa rozegrane zostały w sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Łukowie.  Honorowy patronat nad imprezą zorganizowaną przez Komendę Powiatową Policji w Łukowie i Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów objął Lubelski Komendant Wojewódzki Policji mł. insp. Dariusz Działo.

W imprezie udział wzięło 14 drużyn reprezentujących komendy Policji z Bychawy, Chełma, Janowa Lubelskiego, Krasnegostawu, Kraśnika, Lublina, Łukowa, Parczewa, Puław, Radzynia Podlaskiego i Świdnika. Poza konkursem zagrała gościnnie drużyna reprezentująca Mazowiecką Komendę Wojewódzką Policji.

Mistrzem województwa lubelskiego w piłce siatkowej Policji została drużyna IPA z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, natomiast drużyna z Parczewa po zacietej walce zajęła czwarte miejsce,  nagrodzone pucharem. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Mapa zagrożeń
Praca

Webdesign by Webmedie.dk Ny hjemmeside